Z przyjemnością zapraszamy Państwa do udziału w Akademii Alergologii 2018. Polskie Towarzystwo Alergologiczne już po raz szósty organizuje to cykliczne spotkanie, co jest dowodem na atrakcyjność naukową tego wydarzenia i zaufanie jakim darzą Państwo inicjatywy merytoryczne naszego Towarzystwa.

W tym roku chcemy kontynuować założenia naszych spotkań z lat ubiegłych. Ponownie we współpracy z władzami Oddziałów Regionalnych PTA, a co za tym idzie ich członkami zapraszamy najwybitniejszych polskich alergologów do wygłoszenia niezwykle interesujących wykładów, które ze względu na ich tematykę są rzadko obecne na konferencjach czy innych szkoleniach alergologicznych, dlatego cieszymy się, że możemy zaproponować Państwu tak unikatową ofertę naukową.

Wykład Akademii Alergologii, który połączony jest ze spotkaniem Oddziału Regionalnego stanowi doskonałą okazję by przedyskutować problemy codziennej praktyki alergologicznej na Państwa terenie działania. Dzięki temu otrzymujemy informację o tym co na lokalnym szczeblu alergologii funkcjonuje prawidłowo, a co wymaga poprawy. Prosimy o przekazywanie takich uwag i gorąco zachęcamy do jak najszerszej dyskusji.

Zapraszamy do zapoznania się z terminarzem spotkań Akademii Alergologii.